Haber

Manisa 19 Mayıs Stadı’nda Tadilat Çalışmaları Devam Ediyor

Manisa Futbol Kulübü Yönetim ve Teknik Direktörü Osman Özköylü, yenileme çalışmalarının devam ettiği Manisa 19 Mayıs Stadı’nda incelemelerde bulundu. Stadın bakım, onarım ve tribün çatı inşaatı çalışmaları ile ilgili Lider Mevlüt Aktan, yönetim ve Osman Özköylü, Manisa Gençlik ve Gençlik Derneği. Spor İl Müdürü Yunus Öztürk’ten bilgi aldı. Önder Aktan, incelemenin ardından gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Mevlüt Aktan, “Bakanlığın öncülüğünde yüklenici firma çok hızlı ve güzel bir çalışma yürütüyor. Bakım ve onarımda sadece ufak detaylar kaldı. İşin bir ay daha süreceğini düşünüyoruz. İnşallah” dedi. 19 Mayıs Stadı yenileme çalışmaları ile çok güzel olacak. İnşallah bundan sonra yeni stadımızda şampiyonluğu kutlayacağız.” ” söz konusu.

KÜÇÜK MİSAFİR

Manisa FK’nın ligin ilk yarısı bitmeden yeniden kavuşmak istediği Manisa 19 Mayıs Stadı’nın ilk konuğu, yönetimin stadyumda yaptığı inceleme sırasında bulunan kedi yavrusu oldu. Teknik Direktör Osman Özköylü’nün, ‘Boncuk’ adını verdiği ve stadın kedisi olmasını istediği yavru kediye gösterdiği yakın ilgi, renkli görüntüler yarattı.

KUPA MORALİ

1. Lig’de 6 maçtır galibiyet hasreti çeken Manisa FK, Ziraat Türkiye Kupası 3. Turunda moralini yeniledi. Kupada 3. Lig ekibi Pazarspor’u iç sahada 3-0 yenerek çıkış yapan Manisa ekibi, uzun bir aradan sonra galibiyete ulaştı.

haber-aydincik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu