Yaşam

Yılların Wolverine’i Hugh Jackman, En Büyük Korkusuyla Yeniden Yüzleşiyor: Hemen Doktora Koşuyor!

Dünyanın en sevilen aktörlerinden biri olan Hugh Jackman, en büyük endişesiyle bir kez daha yüzleşti. Uzun yıllar Wolverine olarak karşımıza çıkan ve hepimizi büyüleyen 54 yaşındaki ünlü oyuncu, geçmişte yaşadığı sorunların tekrarlaması üzerine doktora gitti. Bu durumu sosyal medya hesabından paylaştı…

X-Man dizisiyle çıktığı yolda uzun yıllar Wolverine olarak karşımıza çıkan dünyaca ünlü Avustralyalı aktör Hugh Jackman, sosyal medyada en büyük endişelerinden birini anlattı.

54 yaşındaki oyuncu, 31.1 milyon takipçili Instagram hesabını aktif olarak kullanıyor. Kendisi için büyük bir sorun haline gelen korkusunu hesabından anlattığı görselde paylaşarak, herkesin dikkatli olmasını istedi.

Hatırlarsanız ünlü oyuncu 2017 yılında cilt kanserine yakalanmıştı. İki yıl boyunca yüzünden tekrar ameliyat olmak zorunda kaldı.

Ünlü oyuncu, yine aynı tehlikeyi yaşadığını açıkladı. Sosyal medyada paylaştığı görüntüde burnunda bandaj olan Jackman, “Önce benden haber al istedim” dedi.

“Merhaba arkadaşlar. Biri beni sokakta görürse diye benden haber almanızı istedim. Az önce iki biyopsi yaptırdım. Mükemmel doktorum Dr. Iron’a gittim. İki üç gün içinde öğreneceğim ve Öğrenir öğrenmez sana haber vereceğim.”

Sorunlarının 25 yıl önce dışarıda geçirdiği zamanla ilgili olduğunu söyleyen Jackman, hayranlarını güneş kremi kullanmaları konusunda uyardı. “Lütfen güneş kremi sürün. Buna değmez. Ne kadar bronzlaşmak isterseniz isteyin, bana güvenin.”

Oyuncu, 2015 yılında ABC News’te çocukluğundan bahsederken, o zamanlar hayatında güneş kreminin önceliği olmadığını ve sürekli dışarıda güneşte olduğunu söylemişti.

“Babamın ya da annemin onu satın aldığını ya da bize getirdiğini hiç sanmıyorum. En çok hatırladığım şey, dışarıda olmanın kuralıydı, yemekten sonra yarım saat içinde yüzmemize izin verilmedi.’

Oyuncunun paylaştığı bu görüntünün altına sayısız yorum geldi. Herkes ona iyi dileklerde bulundu.

habereskil.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu