Yaşam

Kardeşlik Buluşması

Selçuklu Belediyesi her fırsatta çocuklara özel etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. “Sertaç Abi” lakabıyla tanınan YouTuber Sertaç Güngör, “Kardeş Buluşması” etkinliğinde çocuklarla birlikte çıktı.

Selçuklu Belediyesi, toplumsal fayda ve toplumsal sorumluluğu artırmak amacıyla düzenlediği kültür-sanat etkinliklerine devam ediyor. Bu kapsamda YouTube’da “Sertaç Abi” adıyla eğitici ve açıklayıcı video içerikleri sunan Sertaç Güngör, örnek okul dışı öğrenme ortamı Hatice Hatun Külliyesi’nde “Kardeş Buluşması” için çocuklarla bir araya geldi. Selçuklu Belediyesi’nin

Çocuklara yönelik içerikler geliştiren ve YouTube kanalında milyonlarca hayrana sahip olan Sertaç Ağabey’in katılımıyla gerçekleştirilen programa çocuklar ve aileleri yoğun ilgi gösterdi. Çocuklarla milli ve manevi değerler üzerine sohbet eden Sertaç Abi, sosyal medya ve internetin savurgan içeriğine dikkat çekti. Çocuklarla soru cevap şeklinde ilerleyen programda, Sertaç abi ile çocukların diyalogları renkli anlara sahne oldu.

Sertaç Güngör, program sonunda çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Etkinliğin ardından Selçuklu Belediyesi tarafından çocuklara hediyeler dağıtıldı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu