Haber

Altınordu-Bodrumspor maçı sonrası

SporToto 1. Lig’de konuk ettiği Bodrumspor’a 2-0 mağlup olan Altınordu’nun teknik direktörü Ufuk Kahraman, kötü gidişe engel olamadıklarını söyledi.

Kahraman, maçın ardından katıldığı basın toplantısında maça gol durumuyla başladıklarını ancak her zamanki gibi kişisel hataların gol bulmalarına neden olduğunu belirtti.

Maçın ilk yarısında 4 pozisyonu değerlendiremediklerini belirten Kahraman, “Son 6 haftada en çok gol yediğimiz maç oldu. İkinci yarıdan dönen bir topumuz var. Pozisyon kaçırdık. Oyuncularımız ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştılar. 2-0’dan sonra düşmemeye ve maçı çevirmemeye çalıştılar. “Kazanmak istiyorduk. Kötü giden bir süreç var. Bu hikayeyi değiştirmek için her şeyi yapıyoruz. Deniyoruz. Eksiklerimiz elbette var. Bizi de zorluyorlar. İyi bir iki hafta geçirip ikinci döneme hazırlanmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Taşdemir: “Bizim için kritik bir 3 puandı”

Bodrumspor Teknik Müdürü İsmet Taşdemir, Altınordu karşısında maça çok iyi başladıklarını ve hedefledikleri sonuca ulaştıklarını belirtti.

Baskılı oyunların sonucunda 2 gol yediklerini belirten Taşdemir, “Rakibe kendi ayağımızla 2 pozisyon verdik. İkinci yarı farka gidebilirdik. Özellikle Koray (Kılınç) girdikten sonra çok iyi oynadık.” Net pozisyonlar kaçtı.Hedeflediğimiz ve istediğimiz oyunu oynadık.Sonuçta 3 puan aldık.Bizim için kritik bir 3.Puan oldu.Kazandığımız için mutluyuz.Oyuncu arkadaşlarımın ayağına ve yüreğine sağlık. .” konuştu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu